Laura hľadá tigrov :-) ...na pomoc pre Karpatskú nadáciu

Laura Dittel

Ahojte moje milé, moji milí,

Nesmejte sa... 😊 hej, tigrov (a môžu byť aj levy) :-) Mačky už nestíhajú! Doba je vážna!

Fotku som šlohla z webu, lebo táto sa AI fakt vydarila - uznajte 😊

A teda teraz vážne:

Ako každý rok, aj dnes otváram svoju tradičnú narodeninovú darcovskú výzvu. Tentokrát omnoho naliehavejšiu a urgentnejšiu ako doteraz.

Slovensko sa mení – v mnohom k horšiemu! Mimovládne organizácie, medzi ktoré patrí moje „jediné dieťa“ - Karpatská nadácia, sú v reálnom ohrození. Štát nám berie priestor, právne istoty a komplikuje život nám a našim darcom a podporovateľom. Mení legislatívu, ktorá nám pridáva nové a nové, často duplicitné administratívne úlohy, aby sme mali menej času na to, čo je naším poslaním – pomáhať ľuďom. Nelogické? Ja viem... ☹

Posledný rok bol náročný v každom smere, ale nevzdávame sa! Slovami klasika: my nikam neodchádzame a budeme pokračovať v tom, čo sme začali pred 30 rokmi. Budeme meniť východné Slovensko na lepšie miesto pre život. Budeme pomáhať slabším, zraniteľným a tým, ktorým tento štát kladie polená pod nohy. Budeme zároveň podporovať šikovných, ktorí majú nápady ako veci zlepšovať, skvalitňovať a posúvať – aby sa tu lepšie žilo. Aktívnych občanov a občianky potrebuje teraz Slovensko najviac!

Som vďačná, že mám vo svojom živote Vás - veľa dobrých ľudí, ktorí vedia čo robím, o čo sa v živote snažím a na čom mi skutočne záleží. Mnohí z Vás to robíte spolu so mnou a ďalšími a patrí Vám za to moja veľká vďaka. Viem, že sa môžem na Vašu podporu spoľahnúť a Vy zase na moju. :-)

Za 23 dní sme spolu vyzbierali vyše 1.500 EUR 😊. Ste neuveriteľní! Myslíte, že dáme aj 2.000 EUR? Prispejeme tak k tomu, aby mohla Karpatská nadácia robiť dobré veci v našom regióne. Akýkoľvek drobný príspevok ma nesmierne poteší – veď viete 😊 Bude to ten najkrajší darček, aký môžem dostať.

Fotka je z minulého roka, keď bola vandrovka presne na moje narodeniny. Najlepšia torta pre Lauru! 😊 Pivo padne po odšlapaných kilometroch v  cieli najlepšie. 

Zároveň to bude to náš spoločný príspevok k okrúhlym narodeninám Karpatskej nadácie, ktorá v tomto roku oslavuje 30 rokov svojej existencie a práce pre región východného Slovenska! Ja mám narodeniny deň po Karpatskej vandrovke a odhadujem, že ich budem „oslavovať“ posediačky, keďže sa na vandrovke patrične unavím. 😊

Moja minuloročná skvelá vandrovková partia😊 Samé kapacity vo fachu vrátane budúcej generácie! 

Teším sa na Vaše dary aj na všetkých na vandrovke. Bude to jedna skvelá darcovská turistická žúrka a my si ju spoločne užijeme, lebo podporíme dobrú vec!

Teším sa veľmi...a ďakujem Vám!

Čaká na nás pekná jesenná príroda, čerstvý vzduch a kamaráti 😊

Odkazy od darcov

Darcovia zatiaľ nepridali nijaké komentáre.

Už darovali

Výzva pre organizáciu Karpatská nadácia