Rodinná výprava za lepší východ

Andrea Azari

Ahojte priatelia naši a známi,

tento rok pôjdeme na Karpatskú vandrovku v trojici – ja, môj manžel Pištík a prvýkrát aj naša Barborka :).

Krajina, v ktorej žijeme, sa stále potrebuje učiť, že podpora, solidarita a rešpekt nie sú len frázy, ale hodnoty, bez ktorých sa nedá ísť dopredu. A učiť sa to musíme odmalička – či už cez dobrovoľníctvo, cez pomoc druhým alebo jednoducho tým, že sa pozrieme okolo seba a nezatvoríme oči.

Práve vďaka práci v Karpatskej nadácii som si ešte viac uvedomila, ako veľmi tieto hodnoty dokážu meniť komunity a životy. A teraz chcem tento rozmer ukázať aj našej dcére – že pomoc môže byť prirodzenou súčasťou života, že dávanie a podpora prinášajú radosť a že aj dlhé cesty zvládneme lepšie spolu.

A práve preto sme sa rozhodli otvoriť túto darcovskú výzvu!

Aj vy budete tými, korí podporia a pomôžu zmysluplne. Peniaze, ktoré sa vyzbierajú, podporia činnosť našej nadácie, ktorá už 30 rokov mení k lepšiemu životy ľudí na východnom Slovensku. Naďalej budeme podporovať zraniteľných a slabších a pomôžeme tam, kde je to najviac potrebné 👍 👍 👍  

Barborka je veľká bojovníčka a húževnatosť a odhodlanie ju sprevádza od malička. Kto nás pozná, vie, že už máme za sebou všeličo... Preto má tento jej prvý ročník pre mňa ešte hlbší význam – že to netreba nikdy vzdávať!

Ak sa rozhodnete podporiť nás a našu Vandrovku, nielenže podporíte  východné Slovensko .....ale aj  Barborka bude nadšená :) - každý váš príspevok jej dodá motiváciu kráčať ďalej a ukáže jej, že spoločne dokážeme veľké veci.

Ďakujeme, že v tom môžeme kráčať spolu ❤️

P.s. chalani podporujú a pozdravujú, silno na nás myslia pri počítači, na tréningu a neskôr z gauča :D

Odkazy od darcov

Darcovia zatiaľ nepridali nijaké komentáre.

Už darovali

Výzva pre organizáciu Karpatská nadácia